RAJSKI PTAK
Studio Tatuażu Artystycznego

ul. Bernardyńska 5
35-069 Rzeszów
Podkarpackie/Polska

„Minerał”: tel. 502 290 999
„Gregor”: tel. 503 999 761

tatuazrajskiptak@gmail.com
www.rajskiptak-tattoo.pl

Image Alt

Studio

Image Alt

O NAS

W sztuce tatuowania najważniejsze jest doświadczenie, równie ważna jest pasja i zamiłowanie do wykonywanej pracy. Dlatego do każdego klienta i wzoru podchodzony indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Pracujemy juz kilkanaście lat przez co śmiało możemy o sobie powiedzieć że jesteśmy profesjonalistami w pełnym tego słowa znaczeniu, pewna ręka oraz perfekcyjność w wykonywaniu wzorów to cechy, które najtrafniej nas opisują, każdy kto do nas przyjdzie może być pewny, że wykonamy Twój tatuaż najlepiej- zaufało nam 15 tysięcy ludzi.

Aby tatuaż który zostanie na ciele zdobił je, kolory były pełne i wyraziste przez długi  czas, a klient zadowolony w 100 % używany tylko najwyższej jakości barwników.

W naszym studiu na równi z profesjonalizmem stawiamy higienę dlatego używamy tylko i wyłącznie jednorazowego sprzętu zapakowanego w sterylne opakowania.

Możesz przyjść z własnym projektem, wybrać go u nas spośród tysięcy albo poprosić o zaprojektowanie czegoś oryginalnego, wyjątkowego i niepowtarzalnego tylko dla Ciebie.

Więc jeśli jesteś niezdecydowany(a) co do wzoru, nie wiesz czy w tym miejscu będzie dobrze wyglądał albo po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej zapraszamy!

 

Tatuaż

Co to jest tatuaż – jest to trwały znak czy kompozycja powstała na skutek wstrzyknięcia pod skórę barwnika, za pomocą specjalistycznej igły.

W Polsce aby wykonać tatuaż osoba winna być pełnoletnia bądź osoba nie posiadająca 18-stu lat może go wykonać za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów!

Ból podczas zabiegu tatuowania jest sprawą indywidualną dlatego nie wierzcie bezkrytycznie w to co inni opowiadają o swoich doświadczeniach. Są miejsca bardziej wrażliwe od innych.  Te położone bliżej kości są bardziej bolesne, części dobrze umięśnione lub z podściółką tłuszczu – mniej. Na ogół tatuowanie jest raczej drażniące niż bolesne.

ZAPRASZAMY !